2. místo na turnaji v Říčanech!!!!

1. FK Příbram, 2. Sokol Babice, 3. FC Libuš B.

Totální válec starší přípravky na turnaji v říčanech!!!!

1. Sokol Babice, 2. FK Říčany, 3. Čerčany.

Gól v poslední vteřině nás připravil o výhru v ondřejově.

Sokol Ondřejov 2 - 2 Sokol Babice.

další prohra tentokrát v pacově.

Sokol Pacov 2 - 0 Sokol Babice.

příští zápasY

Rozlosování pro kategorii Mladší přípravky ještě neproběhlo
Rozlosování pro kategorii Starší Přípravky ještě neproběhlo
Rozlosování pro kategorii Starší Přípravky ještě neproběhlo
Rozlosování pro kategorii Muži ještě neproběhlo

poslední výsledek

TJ Sokol Babice

12.11.2023

10

:

8

Mladší přípravka

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Babice

12.11.2023

28

:

6

Starší přípravka

TJ Liblice

TJ Sokol Ondřejov

25.11.2023

2

:

2

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

19.11.2023

0

:

2

Muži

TJ Sokol Čestlice

aktuality

Mladší žáci

Od září jsme přidali novou kategorii mladších žáků

Od září jsme přidali novou kategorii mladších žáků.
Vhodné pro kluky a holky - ročníky 2011-12

Mladší žáci
7.9.2023

Ve stříbrné skalici to na body nestačilo.

V prvním kole se utkáme s Ondřejovem

V prvním zápase sezóny zavítáme na hřiště Ondřejova.

V minulé sezóně jsme na hřišti Ondřejova prohráli 4:0, kdy jsme se drželi pouze první poločas, kdy to bylo 0:0, po přestávce jsme už fyzicky odpadli a dostal 4 góly na cestu domů.

Na jaře jsme byli už daleko úspěšnější a protože naše hřiště nebylo způsobilé ke hraní, museli jsme odehrát utkání v azylu na umělce v Kostelci. Opět jsme udrželi první půli bezbrankovou a opět jsme inkasovali jako první ve druhém poločase. Na jaře jsme byli ale v lepší formě a náladě a tak se podařilo ihned vyrovnat utkání a v penaltovém rozstřelu vyhrát 4 - 1 a připsat si bod navíc.

Věřím, že v dnešním deštivém počasí se nám podaří udržet trend lepších výsledků a výkonů. Do nové sezóny s čistým štítem si jet do Ondřejova pro první body do tabulky.

Muži
26.8.2023

Výhra nad Kozojedy 9 : 1

Výhra v Generálce s Kozojedy

Sokol Babice 9 : 1 Kozojedy

Poločas: 3 : 0

Góly: 3x Polívka, 2x Losos, 2x vlastní, 1x Hejda nejml., 1x Falber

Sestava: Vorel J. - Činátl, Vašek, Pětník - Varga, Kastl, Dudík, Blažek, Hejda R - Polívka, Čížkovský

Na střídání: Falber, Losos, Hejda Nejml.

Na generálku jsme si vybrali tým Kozojed, který hraje 3. třídu v okrese Kolín, v minulé sezóně se umístili na 8. místě. Po minulé prohře s Liblicema 2 : 6 jsme měli co napravovat a před domácími fanoušky generálku vyhrát.

Utkání začalo ostrým skluzem Vaška, který dal první příležitost otevřít skóre Kozojedům z trestného kopu. Trestný kop v pohodě lapil Honza Vorel a od tohoto momentu bylo již utkání v naší režii. Krásné dvě průnikové přihrávky od Blažka ještě gólové akce nepřinesli, ale v 10. minutě odstartoval brankostroj Polívka, který i s přispěním teče obránce vstřelil úvodní gól utkání. V první půli bohužel musel kvůli svalu odstoupit Blažek, kterého nahradil Losos, který se dostavil později na zápas. Do zápasu ale vtrhl neuvěřitelně, první jeho akce ještě gólem neskončila i když mohl míč posunout spíše na dobře postaveného Čížkovského. Druhá akce už brankou skončila a byl to nádherný gól, Losos obalil míč na zadní tyč, brankář neměl šanci. Do první půle padl ještě vlastní gól a nastřelil jsme břevno, kdy nebyl vůbec jistý brankář Kozojed.

Druhý poločas už byl kolotoč z naší strany, Kozojedy vyměnili brankáře a nebyla to dobrá volba, první gól si srazil do brány po centru Polívky přímo brankář. Pak už Polívka zakončoval svoje samostatné úniky krásně podél brankáře. Další gól přidal po sólíčku i Losos. Premiérové góly v dresu Babic vstřelili i nové tváře Hejda nejml., který si krásně narazil o tyčku a zakončil do prázdné brány. Falber pak dokončil zmar hostů a uzavřel skóre na 9:1. Mezitím na soupeř za stavu 8:0 snížil, když nejprve zahodil neuvěřitelnou šanci podobnou Hejdy, útočník si narazil o tyč, ale dorážku poslal pouze do brankáře Vorla a další dorážku zblokovala obrana. Nakonec se Kozojedy dočkali čestného gólu, i naši legendární fanoušci jim přáli čestný gól a Kozojedy byli za povzbuzování neskutečně vděční.

Zápas splnil očekávání fanoušků a doufám, že i trenéra Vorla, který musel být s hrou a týmovým výkonem spokojený.

Komentář trenéra Michal Vorla: "V plánu bylo nacvičit týmovou souhru a herní system,dva způsoby přechodu do utoku a zároveň zopakovaní způsobu bránění a zahrávaní standardek. Pro opětovnou velmi nízkou účast se to částečně podařilo jen hrstce hráčů. I proti takto slabému soupeři se opakovali stále stejné hrubé chyby v bránění, naprosto zbytečné ztráty balonu a bohužel i stále velmi slabá fyzická kondice u většiny hráčů,což se, a chci tomu věřit,snad v krátké dobe podaří odstranit. Doufám, že zranění Adama nebude dlouhodobější a tak jediným pozitivem zůstává výsledek. Závěrem bych chtěl dodat, že rozčarování z toho,v jak zoufalém kondičním a fyzickém stavu se vrátila z dovolených naprostá většina hráčů, se rozplyne díky výsledkům a výkonům v nadcházejícímu ročníku."

autor: Marek Gerschon

Muži
15.8.2023

Generálka na sezónu

Na domácím hřišti přivítáme TJ Kozojedy

Dne 13.8.2023 od 17 hodin, přivítáme na domácím hřišti mužstvo TJ Kozojedy.

TJ Kozojedy hrají stejnou soutěž jako naše mužstvo III. B třídu jen v okrese Kolín.

Muži
12.8.2023

Prohra v Liblicích 6 : 2

Přípravný zápas před sezónou

TJ Liblice 6 : 2 Sokol Babice

Poločas: 2 : 1

Branky: 2x Matěj Varga

Sestava: Vorel J. - Šácha, Čížkovský, Boček - Varga, Blažek, Kopec, Kastl - Bajcura - Hejda, Dudík

Na Střídání: Berkes

Na ideálně připraveném (sice trochu šikmém) hřišti jsme narazili na velmi kvalitně připravený tým Liblic. Liblice hrají stejnou soutěž, jako naše mužstvo, akorát v okrese Kolín. My se dávali dohromady tradičně hodně složitě, ale nakonec jsme měli jednoho na střídání.

Trenér se nám snažil naordinovat novou taktiku a ač nejsme Barcelona, ty trojúhelníky tam občas byly. Měli jsme za úkol s pomocí brankáře co nejdéle držet míč a přihrávkami na naší polovině vytvořit prostor pro naše smrtící útoky vedené rychlými útočníky. Občas se nám to dařilo, několikrát jsme dokázali ohrozit i soupeřovu branku. Převážně však tempo zápasu diktovali domácí. Náš držela špatná koncovka Liblic a pozorný brankář Jan Vorel. Ve druhé půli nám cca po 15 minutách došly síly a po hrubých chybách v rozehrávce jsme domácím darovali dvě branky. Sice je výsledek jednoznačný, ale dvě vstřelené branky jsou příslibem do dalších zápasů. Pokud všichni zabereme, potrénujeme a budeme mít alespoň 3 na střídání, můžeme být v dalších zápasech rovnocenným soupeřem.

Komentář trenéra Michala Vorla: "Utkání jsme prohráli díky velice špatné kondici a absolutní nepřipravenosti všech hráčů na hřišti. Většina hráčů neplní individuální plán, natož skupinový trénink."

Muži
12.8.2023