rozpis dalších utkání

mladší přípravka

TJ Sokol Babice

31.5.2024

17:00

Mladší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

SK Kostelec u Křížků

2.6.2024

9:00

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

16.6.2024

9:00

Mladší přípravka

TURNAJ

SK Kostelec n. Č. lesy

12.5.2024

10

:

10

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

5.5.2024

42

:

7

Mladší přípravka

TJ Sokol Pacov

SK Vyžlovka (B)

28.4.2024

8

:

20

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

21.4.2024

12

:

9

Mladší přípravka

SK Strančice

FK Kunice

14.4.2024

14

:

16

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

7.4.2024

10

:

8

Mladší přípravka

TJ Sokol Čestlice (B)

TJ Sokol Babice

12.11.2023

10

:

8

Mladší přípravka

TJ Sokol Mukařov

SK Kostelec n. Č. lesy (A)

5.11.2023

11

:

9

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

29.10.2023

29

:

0

Mladší přípravka

FC JEVANY

SK Vyžlovka

22.10.2023

31

:

6

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

15.10.2023

9

:

19

Mladší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

TJ Slavia Louňovice

8.10.2023

41

:

2

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

FK Říčany (B)

1.10.2023

15

:

22

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

23.9.2023

20

:

9

Mladší přípravka

TJ Sokol Škvorec

TJ Sokol Babice

17.9.2023

17

:

18

Mladší přípravka

FK Říčany (B)

Sokol Struhařov

10.9.2023

28

:

12

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

18.6.2023

1

:

Mladší přípravka

TURNAJ

TJ Sokol Babice

3.6.2023

26

:

5

Mladší přípravka

TJ Meteor Stříbrná Skalice

FK Kunice (B)

25.5.2023

13

:

23

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

14.5.2023

12

:

9

Mladší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

TJ Sokol Babice

29.4.2023

4

:

15

Mladší přípravka

SK Strančice

TJ Slavoj Velké Popovice

23.4.2023

21

:

23

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

16.4.2023

25

:

9

Mladší přípravka

SK Kostelec n. Č. lesy (B)

SK Kostelec n. Č. lesy

2.4.2023

12

:

14

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

starší přípravka

SK Kostelec u Křížků

19.5.2024

14:00

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

24.5.2024

18:00

Starší přípravka

TJ Meteor Stříbrná Skalice

TJ Sokol Babice

31.5.2024

18:00

Starší přípravka

TJ Sokol Ondřejov

SK Vyžlovka (B)

2.6.2024

10:00

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

9.6.2024

9:00

Starší přípravka

SK Kostelec n. Č. lesy

SK Šestajovice Panteři

15.6.2024

10:00

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

Spartak Čelákovice

5.5.2024

6

:

23

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

26.4.2024

19

:

11

Starší přípravka

Slavia Radonice

SK Šestajovice Buldoci

21.4.2024

11

:

9

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

12.4.2024

25

:

5

Starší přípravka

MSK Klecany 1921

SK Husinec-Řež

7.4.2024

6

:

9

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

12.11.2023

28

:

6

Starší přípravka

TJ Liblice

SK Kostelec n. Č. lesy (A)

4.11.2023

18

:

8

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

29.10.2023

2

:

19

Starší přípravka

FK Kunice

SK Vyžlovka

22.10.2023

23

:

11

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

15.10.2023

17

:

5

Starší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

SK Podlipan Přišimasy

11.10.2023

11

:

15

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

23.9.2023

14

:

23

Starší přípravka

TJ Sokol Škvorec

Sokol Struhařov

10.9.2023

23

:

5

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

23.6.2023

4

:

3

Starší přípravka

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Babice

18.6.2023

16

:

8

Starší přípravka

TJ Meteor Stříbrná Skalice

SK Vyžlovka

11.6.2023

15

:

20

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

3.6.2023

27

:

5

Starší přípravka

TJ Mnichovice

SK Kostelec n. Č. lesy

28.5.2023

4

:

13

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

FK Říčany

21.5.2023

7

:

10

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

14.5.2023

6

:

8

Starší přípravka

TJ Sokol Škvorec

SK Viktoria Sibřina (B)

7.5.2023

14

:

11

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

29.4.2023

14

:

9

Starší přípravka

TJ Slavoj Velké Popovice

FK Dobřejovice

23.4.2023

11

:

14

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

15.4.2023

21

:

10

Starší přípravka

TJ Sokol Čestlice

TJ Sokol Ondřejov (A)

2.4.2023

11

:

14

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

18.5.2024

12:00

Mladší žáci

Čechie Tuklaty

TJ Sokol Hrusice

1.6.2024

14:00

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

8.6.2024

10:15

Mladší žáci

SK Šestajovice

TJ Areo Odolena Voda (B)

16.6.2024

16:00

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

SK Mirošovice

11.5.2024

1

:

2

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

8.5.2024

1

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Čestlice

4.5.2024

6

:

2

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

1.5.2024

2

:

4

Mladší žáci

TJ Mnichovice

FK Dobřejovice

28.4.2024

1

:

1

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

20.4.2024

2

:

1

Mladší žáci

TJ Jiskra Kojetice

TJ Sokol Vyšehořovice

13.4.2024

0

:

8

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

10.4.2024

5

:

4

Mladší žáci

FK Jirny

SK Husinec-Řež

29.3.2024

6

:

7

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

23.3.2024

1

:

1

Mladší žáci

Sparta Mratín

TJ Sokol Ondřejov

25.11.2023

2

:

2

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

19.11.2023

1

:

11

Mladší žáci

SK Úvaly

TJ Sokol Babice

5.11.2023

3

:

7

Mladší žáci

SK Viktoria Sibřina

TJ Sokol Babice

29.10.2023

1

:

8

Mladší žáci

TJ Sokol Škvorec

TJ Sokol Mukařov

28.10.2023

3

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

22.10.2023

0

:

11

Mladší žáci

SK Vyžlovka (B)

Čechie Tuklaty

14.10.2023

3

:

0

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

8.10.2023

1

:

7

Mladší žáci

TJ Slavia Louňovice

FK Dobřejovice

30.9.2023

3

:

0

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

28.9.2023

0

:

9

Mladší žáci

SK Kostelec n. Č. lesy

TJ Sokol Čestlice

13.9.2023

8

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Mnichovice

9.9.2023

4

:

5

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

SK Mirošovice

6.9.2023

6

:

5

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

3.9.2023

4

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Hrusice

muži

TJ Slavia Louňovice

18.5.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

26.5.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Svojetice

TJ Sokol Mukařov

1.6.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

9.6.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Pacov

TJ Sokol Čestlice

16.6.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

12.5.2024

1

:

0

Muži

SK Kamenice

TJ Sokol Babice

5.5.2024

6

:

3

Muži

FK Kunice (B)

SK Kostelec n. Č. lesy

26.4.2024

9

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Mnichovice

13.4.2024

4

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

7.4.2024

2

:

1

Muži

TJ Meteor Stříbrná Skalice

FK Říčany (B)

31.3.2024

3

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

24.3.2024

0

:

2

Muži

TJ Sokol Ondřejov

TJ Sokol Babice

19.11.2023

0

:

2

Muži

TJ Sokol Čestlice

TJ Sokol Pacov

11.11.2023

2

:

0

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

5.11.2023

1

:

3

Muži

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Svojetice

28.10.2023

3

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

22.10.2023

2

:

3

Muži

TJ Slavia Louňovice

SK Kamenice

14.10.2023

4

:

0

Muži

TJ Sokol Babice

FK Kunice (B)

7.10.2023

1

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

1.10.2023

2

:

3

Muži

SK Kostelec n. Č. lesy

TJ Sokol Babice

17.9.2023

3

:

1

Muži

TJ Mnichovice

TJ Meteor Stříbrná Skalice

9.9.2023

4

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

3.9.2023

2

:

3

Muži

FK Říčany (B)

TJ Sokol Ondřejov

26.8.2023

2

:

3

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

13.8.2023

9

:

1

Muži

TJ Kozojedy

TJ Liblice

6.8.2023

6

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

18.6.2023

2

:

1

Muži

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Babice

11.6.2023

4

:

2

Muži

TJ Meteor Stříbrná Skalice

TJ Mnichovice

3.6.2023

3

:

0

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

28.5.2023

2

:

1

Muži

SK Kostelec n. Č. lesy

TJ Sokol Babice

14.5.2023

2

:

1

Muži

FK Říčany (B)

TJ Sokol Svojetice

6.5.2023

4

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

29.4.2023

3

:

4

Muži

Sokol Struhařov

TJ Slavia Louňovice

22.4.2023

3

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

15.4.2023

2

:

1

Muži

TJ Sokol Ondřejov

TJ Sokol Pacov

8.4.2023

1

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

2.4.2023

3

:

1

Muži

TJ Sokol Čestlice

TJ Sokol Babice

26.3.2023

1

:

0

Muži

FK METEOR BŘEZÍ

všechny týmy

TJ Sokol Babice

18.5.2024

12:00

Mladší žáci

Čechie Tuklaty

TJ Slavia Louňovice

18.5.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Babice

SK Kostelec u Křížků

19.5.2024

14:00

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

24.5.2024

18:00

Starší přípravka

TJ Meteor Stříbrná Skalice

TJ Sokol Babice

26.5.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Svojetice

TJ Sokol Babice

31.5.2024

17:00

Mladší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

TJ Sokol Babice

31.5.2024

18:00

Starší přípravka

TJ Sokol Ondřejov

TJ Sokol Hrusice

1.6.2024

14:00

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Mukařov

1.6.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Babice

SK Kostelec u Křížků

2.6.2024

9:00

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

SK Vyžlovka (B)

2.6.2024

10:00

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

8.6.2024

10:15

Mladší žáci

SK Šestajovice

TJ Sokol Babice

9.6.2024

9:00

Starší přípravka

SK Kostelec n. Č. lesy

TJ Sokol Babice

9.6.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Pacov

SK Šestajovice Panteři

15.6.2024

10:00

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

16.6.2024

9:00

Mladší přípravka

TURNAJ

TJ Areo Odolena Voda (B)

16.6.2024

16:00

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Čestlice

16.6.2024

17:00

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

12.5.2024

1

:

0

Muži

SK Kamenice

SK Kostelec n. Č. lesy

12.5.2024

10

:

10

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

SK Mirošovice

11.5.2024

1

:

2

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

8.5.2024

1

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Babice

5.5.2024

6

:

3

Muži

FK Kunice (B)

TJ Sokol Babice

5.5.2024

42

:

7

Mladší přípravka

TJ Sokol Pacov

Spartak Čelákovice

5.5.2024

6

:

23

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Čestlice

4.5.2024

6

:

2

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

1.5.2024

2

:

4

Mladší žáci

TJ Mnichovice

SK Vyžlovka (B)

28.4.2024

8

:

20

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

FK Dobřejovice

28.4.2024

1

:

1

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

SK Kostelec n. Č. lesy

26.4.2024

9

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

26.4.2024

19

:

11

Starší přípravka

Slavia Radonice

SK Šestajovice Buldoci

21.4.2024

11

:

9

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

21.4.2024

12

:

9

Mladší přípravka

SK Strančice

TJ Sokol Babice

20.4.2024

2

:

1

Mladší žáci

TJ Jiskra Kojetice

FK Kunice

14.4.2024

14

:

16

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Mnichovice

13.4.2024

4

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Vyšehořovice

13.4.2024

0

:

8

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

12.4.2024

25

:

5

Starší přípravka

MSK Klecany 1921

TJ Sokol Babice

10.4.2024

5

:

4

Mladší žáci

FK Jirny

TJ Sokol Babice

7.4.2024

2

:

1

Muži

TJ Meteor Stříbrná Skalice

SK Husinec-Řež

7.4.2024

6

:

9

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

7.4.2024

10

:

8

Mladší přípravka

TJ Sokol Čestlice (B)

FK Říčany (B)

31.3.2024

3

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

SK Husinec-Řež

29.3.2024

6

:

7

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

24.3.2024

0

:

2

Muži

TJ Sokol Ondřejov

TJ Sokol Babice

23.3.2024

1

:

1

Mladší žáci

Sparta Mratín

TJ Sokol Ondřejov

25.11.2023

2

:

2

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

19.11.2023

0

:

2

Muži

TJ Sokol Čestlice

TJ Sokol Babice

19.11.2023

1

:

11

Mladší žáci

SK Úvaly

TJ Sokol Babice

12.11.2023

28

:

6

Starší přípravka

TJ Liblice

TJ Sokol Babice

12.11.2023

10

:

8

Mladší přípravka

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Pacov

11.11.2023

2

:

0

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

5.11.2023

1

:

3

Muži

TJ Sokol Mukařov

SK Kostelec n. Č. lesy (A)

5.11.2023

11

:

9

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

5.11.2023

3

:

7

Mladší žáci

SK Viktoria Sibřina

SK Kostelec n. Č. lesy (A)

4.11.2023

18

:

8

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

29.10.2023

1

:

8

Mladší žáci

TJ Sokol Škvorec

TJ Sokol Babice

29.10.2023

2

:

19

Starší přípravka

FK Kunice

TJ Sokol Babice

29.10.2023

29

:

0

Mladší přípravka

FC JEVANY

TJ Sokol Svojetice

28.10.2023

3

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Mukařov

28.10.2023

3

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

22.10.2023

2

:

3

Muži

TJ Slavia Louňovice

SK Vyžlovka

22.10.2023

23

:

11

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

SK Vyžlovka

22.10.2023

31

:

6

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

22.10.2023

0

:

11

Mladší žáci

SK Vyžlovka (B)

TJ Sokol Babice

15.10.2023

17

:

5

Starší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

TJ Sokol Babice

15.10.2023

9

:

19

Mladší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

SK Kamenice

14.10.2023

4

:

0

Muži

TJ Sokol Babice

Čechie Tuklaty

14.10.2023

3

:

0

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

SK Podlipan Přišimasy

11.10.2023

11

:

15

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

8.10.2023

1

:

7

Mladší žáci

TJ Slavia Louňovice

TJ Slavia Louňovice

8.10.2023

41

:

2

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

FK Kunice (B)

7.10.2023

1

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

FK Říčany (B)

1.10.2023

15

:

22

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

1.10.2023

2

:

3

Muži

SK Kostelec n. Č. lesy

FK Dobřejovice

30.9.2023

3

:

0

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

28.9.2023

0

:

9

Mladší žáci

SK Kostelec n. Č. lesy

TJ Sokol Babice

23.9.2023

14

:

23

Starší přípravka

TJ Sokol Škvorec

TJ Sokol Babice

23.9.2023

20

:

9

Mladší přípravka

TJ Sokol Škvorec

TJ Sokol Babice

17.9.2023

3

:

1

Muži

TJ Mnichovice

TJ Sokol Babice

17.9.2023

17

:

18

Mladší přípravka

FK Říčany (B)

TJ Sokol Čestlice

13.9.2023

8

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

Sokol Struhařov

10.9.2023

28

:

12

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

Sokol Struhařov

10.9.2023

23

:

5

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Meteor Stříbrná Skalice

9.9.2023

4

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Mnichovice

9.9.2023

4

:

5

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

SK Mirošovice

6.9.2023

6

:

5

Mladší žáci

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

3.9.2023

2

:

3

Muži

FK Říčany (B)

TJ Sokol Babice

3.9.2023

4

:

3

Mladší žáci

TJ Sokol Hrusice

TJ Sokol Ondřejov

26.8.2023

2

:

3

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

13.8.2023

9

:

1

Muži

TJ Kozojedy

TJ Liblice

6.8.2023

6

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

23.6.2023

4

:

3

Starší přípravka

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Babice

18.6.2023

2

:

1

Muži

TJ Sokol Mukařov

TJ Sokol Babice

18.6.2023

16

:

8

Starší přípravka

TJ Meteor Stříbrná Skalice

TJ Sokol Babice

18.6.2023

1

:

Mladší přípravka

TURNAJ

TJ Sokol Babice

11.6.2023

4

:

2

Muži

TJ Meteor Stříbrná Skalice

SK Vyžlovka

11.6.2023

15

:

20

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Mnichovice

3.6.2023

3

:

0

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

3.6.2023

27

:

5

Starší přípravka

TJ Mnichovice

TJ Sokol Babice

3.6.2023

26

:

5

Mladší přípravka

TJ Meteor Stříbrná Skalice

TJ Sokol Babice

28.5.2023

2

:

1

Muži

SK Kostelec n. Č. lesy

SK Kostelec n. Č. lesy

28.5.2023

4

:

13

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

FK Kunice (B)

25.5.2023

13

:

23

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

FK Říčany

21.5.2023

7

:

10

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

14.5.2023

2

:

1

Muži

FK Říčany (B)

TJ Sokol Babice

14.5.2023

6

:

8

Starší přípravka

TJ Sokol Škvorec

TJ Sokol Babice

14.5.2023

12

:

9

Mladší přípravka

SK Viktoria Sibřina (B)

SK Viktoria Sibřina (B)

7.5.2023

14

:

11

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Svojetice

6.5.2023

4

:

1

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

29.4.2023

14

:

9

Starší přípravka

TJ Slavoj Velké Popovice

TJ Sokol Babice

29.4.2023

3

:

4

Muži

Sokol Struhařov

TJ Sokol Babice

29.4.2023

4

:

15

Mladší přípravka

SK Strančice

FK Dobřejovice

23.4.2023

11

:

14

Starší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Slavoj Velké Popovice

23.4.2023

21

:

23

Mladší přípravka

TJ Sokol Babice

TJ Slavia Louňovice

22.4.2023

3

:

2

Muži

TJ Sokol Babice

TJ Sokol Babice

16.4.2023

25

:

9

Mladší přípravka

SK Kostelec n. Č. lesy (B)

TJ Sokol Babice

15.4.2023

21

:

10

Starší přípravka

TJ Sokol Čestlice