Mladší žáci nedotáhli zápas v Čestlicích

Čestlice vs Babice 8:3 (4:0)

Sestava: Šimek - Janík, Turcanu - Lidický, Jeništa, Velička, Dvořák - Losos, Lepič

Na Střídání: Ledvina, Sladký, Makl, Kumstát

Další zápas v průběhu pracovního týdne ukázal, že tyto termíny nejsou naším šálkem čaje ani kávy. Někteří hráči např. jako Vinnie kvůli školním povinnostem nemohli dorazit vůbec a jiní, jako Dominik tiptop stíhali z odpoledního vyučování. Což pak bylo znát i na hře. Jako minule v Mirošovicích to vypadalo tak, že kluci jsou duchem ještě asi ve škole… Na hřišti jsme byly oproti soupeři pomalejší a naše ospalé tempo tak vedlo k poločasovému vedení domácích 4:0. Nedařilo se nám prakticky nic. Dominik, který měl hráz střed zálohy a rozjíždět útočné akce, se stáhl až na pozici stopera a na prostředku hřiště vznikala velká mezera mezi obranou a útokem. Na lajně byl aktivní Tonda, ale neměl přesnou přihrávku dopředu. Eli s Márou se snažili, ale naráželi na kvalitní obranu Čestlic a v koncovce jsme byli zcela bezzubí. Začátek druhého poločasu však přinesl nečekanou změnu obrazu hry. Na soupeře jsme doslova vlétli jak utržený vagon a ten se nestačil divit. Během 10 minut jsme snížili na rozdíl jediné branky, kdy se o všechny 3 trefy postaral Eliáš. Přihrávali mu Dominik, Adam a z výkopu Sam. Tím však naše aktivita uvadla a pak jsem už jen po zbytek zápasu naháněli Čestlické šikuly. Konečné skóre tak vyznělo značně nepříznivě pro náš tým a odvezli jsme si prohru 8:3. Především ve 2. poločase nám chyběl pohyb a lepší fyzička. Bez toho se zkrátka fotbal hrát nedá a bez toho nejde nahradit ani to, že je někdy soupeř lepší. Takže na podzim potrénujeme mimo jiné pořádně fyzičku a bude lépe : )

Góly: 3x Losos Eliáš

Asistence: Dominik, Adam, Sam

Autor: Ondřej Losos