Prohra se Škvorcem

Sokol Babice vs. Škvorec

Babice vs Škvorec 1:8 (0:6)

Po relativně povedeném zápase s Mukařovem jsme ve stejném týdnu opět na našem hřišti sehráli další těžký zápas. Škvorec má velmi šikovné borce a dali nám to pocítí hned v úvodu zápasu. Naši borci se ještě ani nerozkoukali a v 11. minutě jsme prohrávali 0:3. U všeho jsme byly později, nálada v týmu samozřejmě klesla na bod mrazu a zkrátka bylo jen otázkou kolik… Takže 1. půle 0:6. Ve 2. poločase však nastal nevídaný jev v naší hře, a to, že se nám povedlo ve druhém dějství soupeře zmáčknout a vypracovat si několik gólovek. Z kluků spadl ostych a nechtěli nechat domácí publikum bez zakřičení si gooool. Tuto radost jim dopřál Tobík Hynčica, když využil dravého průniku Jéni, který byl faulován, ale hra pokračovala a Tobi sám tváři v tvář brankáři chladnokrevně po zemi proměňuje. Když už to vypadalo, že druhý poločas bojovností urveme alespoň v dílčí výhru 1:0, tak jsme bohužel v posledních 2 minutách dostali 2 góly a finální výsledek byl 1:8. Za druhý poločas kluci dostali velkou pochvalu.

Góly Babice: Tobiáš Henčica