SK Kamenice 4 - 0 Sokol Babice

Prohra v Kamenici 4 - 0

Kamenice vs Babice 4:0 (1:0)

Do Kamenice jsme přijeli s očekáváním zisku bodů, jelikož byl soupeř v tabulce pod námi. Sestava také nevypadala špatně, kromě zraněných plejerů nepřišlo příliš omluvenek. Takže největší ztrátou byla absence našeho trenéra, který musel opět ladit světla na jiném place : ) Na perfektně připraveném pažitu se začal zápas odvíjet dle postavení obou týmů ze dna tabulky. Hra neměla příliš velkou rychlost ani náboj. Domácí šli však záhy již v 11 minutě do vedení, kdy naši obranu hlavou překonal Kamenický útočník. My jsme se během 1. poločasu na nic zásadního nezmohli a náš bezkrevný výkon nemohl přinést žádnou korekci. Začátek druhé půle dal naději v lepší zítřky, ale nepovedlo se nám ani jednou skórovat. Obrovskou příležitost měl po příhře Poldy Losy, když se ocitl sám na hranici vápna. V klíčovém okamžiku však podklouzl a střela šla těsně vedle tyče. Chvíli poté se Losy protáhl podél zadní lajny a naservíroval balon do malého vápna. Trma vrma vyvrcholila další velkou šancí Ondry Poláčka, který bohužel houštinu těl před sebou nepropálil. Následně jsme v 65. a 68. minutě dostali 2 góly a bylo pro nás po zápase. Navrch domácí přidali ještě další branku v 83. minutě  a stanovili tak konečné skóre 4:0. Tento výsledek asi neodpovídá představení na hřišti, ale co už… Největší kaňkou zápasu je však zranění našeho nejlepšího/jediného brankáře. Nevinné dohrání soupeře ve vápně způsobilo Vorlíkovi silné pohmoždění ramene a bude nám nějakou dobu značně chybět… : (